Konkurs - POCZTÓWKA Z WAKACJI


Wakacje niestety już dawno za nami, na dworze jest coraz chłodniej, dni są coraz krótsze, a chodniki powoli zapełniają się żółtymi liśćmi. W długie jesienne wieczoru miło jest wrócić wspomnieniami do ciepłych letnich dni. Jesteśmy bardzo ciekawi jak Wy spędziliśmy wakacje razem ze swoimi czworonogami i z tej okazji wspólnie ze sklepem Psia Matka oraz Pieskarnią przygotowaliśmy dla Was KONKURS.

Chcemy abyście stworzyli jedyną w swoim rodzaju POCZTÓWKĘ Z WAKACJI. Na takiej pocztówce znaleźć ma się wakacyjne zdjęcie Waszego pupila. Jednak pocztówka to nie tylko ładny obrazek, dlatego chcemy też, żebyście do każdego zdjęcia dołączyli krótkie pozdrowienia z miejsca które odwiedzaliście. Pozdrowienia mają być adresowane do Lexi i Noasia, a podpisać pod nimi ma się nie kto inny jak Wasz pies. 

Taką wirtualną pocztówkę wyślijcie do nas mailem (na adres wymarzonypies@gmail.com), a my TRZY najciekawsze z nich nagrodzimy wspaniałymi nagrodami - niespodziankami od sklepu Psia Matka oraz pysznymi psimi ciastkami od Pieskarni ! Jakie to będą nagrody dowiecie się już wkrótce!

   
    Regulamin konkursu:
 1. Organizatorem konkursu jest Wymarzony pies oraz Psia Matka.
 2. Sponsorami konkursu są Psia Matka i Pieskarnia.
 3. Konkurs trwa od 26.09.2015 do 10.10.2015.
 4. Tematem konkursu jest "Pocztówka z wakacji".
 5. Zdjęcia konkursowe należy wysłać na adres mailowy wymarzonypies@gmail.com (w temacie wpisując: konkurs) lub w prywatnej wiadomości na facebook'u na profilu Wymarzonego psa.
 6. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zdjęcie (może to być również kolaż składający się z dwóch zdjęć, na zdjęciu mogą znaleźć się również napisy, jednak muszą one być czytelne).
 7. Do zdjęcia należy dołączyć krótkie pozdrowienia oraz imię psa lub psów ze zdjęcia (mogą one zostać wkomponowane w zdjęcie).
 8. Osoba zgłaszająca swoje uczestnictwo w konkursie oświadcza, że jest autorem zgłoszonego zdjęcia, właścicielem znajdującego się na nim psa oraz że wyraża zgodę na publikację zdjęcia przez Wymarzonego psa i akceptuje niniejszy regulamin.
 9. Autorzy trzech najciekawszych prac otrzymają nagordy niespodzianki od sklepu Psia Matka oraz psie ciastka od Pieskarni. 
 10. Zwycięzców konkursu wybiorą przedstawiciele Wymarzonego psa, Psiej Matki oraz Pieskarni. 
 11. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12.10.2015. 
Pamiętajcie - nie liczy się dla nas jakoś zdjęcia ani liczba lajków pod spodem! Stawiamy na kreatywność i oryginalność.

Będzie nam również miło, jeśli odwiedzicie i polubicie profile Wymarzone psa, Psiej Matki oraz Pieskarni na facebook'u. 

Do dzieła !

8 komentarzy:

 1. Super konkurs z pewnością, weźmiemy udział :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaaaa, nasze wakacje takie krótkie były! Ale wysyłamy, nie ma bata :D

  Pozdrawiamy!
  Śledź też pies

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia czy spędziliście je w górach, na mazurach, a może po prostu w domu :)

   Usuń
 3. W tygodniu biorę się za pisanie ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajowe, może matka coś wyśle ale kto ją tam wie :P

  OdpowiedzUsuń