Projekt Prezent - wspomóż kolego psa bezdomnegoByć może w zeszłym roku część z Was słyszała, a część może nawet wzięła udział w akcji "Projekt Prezent - wspomóż kolego psa bezdomnego". W tym roku my też postanowiłyśmy zamienić się w świętego Mikołaja i stworzyć świąteczną pakę dla potrzebującego psa, a nawet dwóch!

O co chodzi ?

Zbieramy (nowe bądź używane, ale w dobrym stanie) miski, legowiska, zabawki, preparaty odrobaczające, karmę, szelki, obroże, smycze oraz przysmaki.

Zebrane prezenty trafiają do wybranych przez nas psiaków przebywających pod opieką fundacji, hoteliku lub domu tymczasowego.

Podarunki wysyłać można pocztą/kurierem/paczkomatem na nasz adres (koszt wysyłki ponosi osoba wysyłająca paczkę). Można też się z nami umówić na odbiór osobisty paczki na terenie Warszawy. Dary zbieramy do 14 grudnia, a najpóźniej 17 grudnia trafią one do wybranych psiaków.

Kontaktować się z nami w sprawie paczek można zarówno w prywatnej wiadomości przez nasz profil na fb jak i mailowo - wymarzonypies@gmail.com.

Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie w wydarzeniu na facebooku.


Komu pomagamy ?

Ponieważ wyznaję zasadę, że pomaganie najlepiej zacząć od swojej najbliższej okolicy, dlatego też do Projektu Prezent szukałam psiaków przebywających jak najbliżej nas.

I tak oto przedstawiam Wam, dwie urocze Panie:

ABI

Ta urocza sunia w typie terrierka została znaleziona pod Otwockiem, gdzie błąkała się przez kilka tygodni. Ma około 1,5 roku i jest podopieczną Fundacji Serce dla Zwierząt. Początek nowego życia spędziła w lecznicy, ponieważ nigdzie indziej nie było dla niej miejsca. Od niedawna przebywa w domu tymczasowy, gdzie czeka na swoich ludzi.

źródło: http://sercedlazwierzat.org/adopcje/psy/abi/

Całą historię Abi przeczytacie tutaj i tutaj.

Wszystkie zebrane dary dla Abi, przekażemy na rzecz Fundacji Serce dla Zwierząt.

ACURA - MA DOM !! 

Drugą sunią, dla której zbieramy dary jest 3,5-miesięczna Acura. Acura urodziła się na wsi. Jej mama większość a może nawet całe życie spędziła na łańcuchu. Na szczęście ktoś zainteresował się nią i jej czterema córkami i postanowił im pomóc. I tak wszystkie trafiły pod opiekę Fundacji Azylu pod Psim Aniołem, skąd Acura pojechała do domu tymczasowego, który znajduje się na naszym osiedlu! Tak, Acura jest nasza tymczasową sąsiadką i bardzo chcemy jej pomóc znaleźć dom.

Edit: W tym miejscu chcemy się podzielić z Wami wspaniałą informacją - Acura dostała od losu najpiękniejszy prezent jaki tylko mogła sobie wymarzyć - własnych kochających ludzi oraz prawdziwy dom! Z tego powodu kończymy zbiórkę darów dla Acury i trzymamy kciuki za jej nowe życie!

źródło: https://www.facebook.com/Fundacja-Azylu-pod-Psim-Aniołem

Więcej o Akurze dowiecie się tutaj i tutaj.

Chcesz do nas dołączyć?

Jeśli jesteś blogerem i chcesz sam stworzyć pakę dla wybranego bezdomniaka - dołącz do naszej akcji ! Im nas więcej tym lepiej !

Ho, ho, ho!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz