Wyniki konkursu POCZTÓWKA Z WAKACJI

W pierwszej kolejności chcemy gorąco podziękować w imieniu Lexi i Noasia za wszystkie pocztówki! Nawet nie wiecie jak miło jest dostać taką masę wspaniałych pozdrowień z wakacji.

Wszystkie prace bardzo nam się podobały, a podjęcie decyzji okazało się niezwykle trudne. Pocztówki oceniało dwuosobowe (jury składające się z przedstawicielek Wymarzonego psa oraz Psiejmatki) według trzech kategorii - zdjęcia, pozdrowień oraz ogólnego wrażenia. Po dłuższej naradzie udało nam się wyłonić zwycięską trójkę, która otrzymuje wyjątkowe nagrody sponsorowane przez sklep Psiamatka oraz Pieskarnię


MIEJSCE PIERWSZE za piękne zdjęcie oraz wesołe rymy zajmuje Feniks, który otrzymuje od nas wyjątkową dużą psią matkę w letnim wzorze (na wspomnienie lata) z wypełnieniem (takiej nie kupicie!) oraz ciasteczka Jabłkowa Kaczka.


MIEJSCE DRUGIE za rozśmieszenie nas do łez zajmuje cudowne rodzeństwo Ruby oraz Baloo, do których trafia śliczna nerka w psi wzorek oraz ciasteczka Indykowe.


MIEJSCE TRZECIE za piękne zdjęcie oraz historię o "wielkiej kałuży, którą nazywają morzem" zajmuje Luna, która otrzymuje szybko wchłaniający wodę ręcznik (idealny na jesień), szarpak w unikatowy halloween'owym wzór oraz ciacha Indykowe.


Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt !

Dziękujemy też wszystkim uczestnikom konkursu i na pocieszenie zdradzamy, że już niedługo znowu będziecie mieli okazję wygrać fajne nagrody !3 komentarze: