apaszka od Malina Crafts

Uwielbiam psie bandamy, chustki, apaszki, muszki i tak dalej, dlatego też bardzo się ucieszyłam się, kiedy okazało się, że udało nam się wygrać psią chustkę od Malina Crafts. Sama trochę próbuję swoich sił w szyciu na maszynie i powiem wam jedno - mam nadzieję, że któregoś dnia uda mi się dojść do takiego poziomu jak Malina Crafts. 


Na początek wielki plus za podejście do klienta. Co prawda nie byłam typowym klientem, ponieważ nie robiłam zakupu na stronie Malina Crafts, a jedynie zgłosiłam się po nagrodę, a mimo to od razu dostałam odpowiedź, że apaszka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia! 

Apaszka wykonana jest z bawełny i wydaje się być bardzo solidna. Jest dwustronna, dzięki czemu mamy tak na prawdę dwie chusty a nie jedną. Po jednej stronie znajduje się materiał z motywem fastfoodowym (przepiękny!), a po drugiej bardziej stonowany czerwony w białe kropki z wyhaftowanym napisem Lexi <3. 

Chustka zapinana jest na rzep, dzięki czemu nie musimy jej wiązać pod psią szyją i się nie gniecie podczas użytkowania. Rzep jest dosyć długi, dzięki czemu apaszka dobrze się trzyma i nie zgubi się podczas buszowania w krzaczorach. 


Mogę powiedzieć, że apaszka wykonana jest z wielką starannością, a każdy szczegół jest dopracowany. No i co najważniejsze Lexi pięknie się w niej prezentuje ! 1 komentarz:

  1. Super apaszka! Nie spotkałam się z tą firmą, przeglądając jej produkty kolejne doszły na naszą listę...

    OdpowiedzUsuń